·  Erasmus+
·  Karjeras izglītība
·  eTwinning
·  Projekts "Ēdam atbildīgi"
·  Liepupes mazpulka projekti
·  Projekts "Jaunie vides līderi"
·  Projekts "Trenažieru zāles renesanse Liepupē"

<< Jūlijs 2019 >>

Janvārī noslēdzas projekts “Jaunie vides līderi”
04.01.2018

Janvārī noslēdzas projekts “Jaunie vides līderi”

Šī gada 19.janvārī, plkst. 10:00, ar noslēguma pasākumu un erudīcijas spēli koncertzālē “Valmiera”, noslēgsies biedrības “Daibes ilgtspējas centrs” projekts “Jaunie vides līderi”, kurā piedalās 11 komandas no Vidzemes un Latgales skolām.115%'>Atgādinam, ka projekta laikā , vidusskolēniem un pamatskolu pēdējo klašu skolēniem, caur aizraujošiem uzdevumiem, izaicinājumiem, asām un zaļām sajūtām tika slīpētas jauno vides līderu prezentāciju sagatavošanas un uzstāšanās prasmes, pasākumu plānošanas un organizēšanas iemaņas, spēju efektīvi “žonglēt” ar faktiem un pārliecinoši iesaistīties debatēs par vides jautājumiem. 115%'>Trīs apmācību dienās un pieredzes apmaiņas braucienu laikā komandas iepazinās viena ar otru, dalījās pieredzē un iespaidos. Projekta laikā Vidzemes skolu līderu komandām mērķtiecīgi tika sniegtas zināšanas par aprites ekonomikas, vides aizsardzības jautājumiem un noslēguma pasākumā komandas jauniegūtās zināšanas pārbaudīs erudīcijas spēlē, kā arī prezentēs projekta laikā paveikto, izpētīto un apgūto pārējiem dalībniekiem un sadarbības partneriem.115%'>Noslēguma pasākumā, pēc noslēguma prezentāciju izvērtēšanas, tiks noteikta uzvarētāju komanda, kā arī gaidāms patīkams pārsteigums no Kristapa Rasima un citiem biedrības “Daibes ilgtspējas centrs” labvēļiem. Ar nepacietību gaidām projekta noslēguma pasākumu, lai atkal tiktos ar Vidzemes un Latgales aktīvākajiem un erudītākajiem jauniešiem! 115%'>Informācijai par pasākuma un projekta norisi iespējams sekot līdzi https://www.facebook.com/jaunievideslideri/ un https://www.facebook.com/daibesic/.

Biedrība “Daibes ilgtspējas centrs” ir dibināta 2016.gadā ar mērķi īstenot kvalitatīvas vides izglītības aktivitātes un ar tām saistītām iniciatīvām panākt vides ilgtspējīgu uzturēšanu Vidzemē. 2017.gadā biedrība ar Latvijas vides aizsardzības fonda un SIA “ZAAO” finansiālu atbalstu, īsteno četrus vides izglītības projektus dažādām mērķauditorijām. Skolēniem - “Mobilā vides izziņas klase”, “Jaunie vides līderi”, “Vides erudīts” un pašvaldību darbiniekiem - “Tīra vide teiks PALDIES!”.

Atpakaļ