·  Nodarbību saraksts

Izsakām pateicību! 17.01.2019

“RUDENS KAUSS” U-13 MEITENĒM 26.11.2018

“RUDENS KAUSS” U-13 MEITENĒM

24.un 25.novembrī Rīgas Volejbola Skolas 4 laukumos sacentās 18 komandas. Izloze jau bija notikusi. Limbažu - Salacgrīvas novadu sporta skolu pārstāvēja 2 komandas - 2007.g.dzimušas (trenere I.Sprancmane) un 2006.g.dzimušas (trenere M.Sakārne). Izloze mūsu komandām nebija veiksmīga, jo  RVS (N.D.) un RVS (N.L.) iekļuva 1.-3.vietai. Liepupes nodaļas meitenēm šīs bija pirmās oficiālās sacensības. Īstas ugunskristības. Zaudējot 4 spēles un uzvarot Cēsu SS (4: 0), meitenes ierindojās 15.vietā, parādot spēlēs īstu cīņas sparu, emocijas un pārdzīvojumus.

Komandā spēlēja - M.L.Trezune, S.Malofeja, I.Rudzīte, Anete Kalniņa, M.Kaurāte, L.Čakste, L.Lavrenova, T.Kalniņa, A.Gusakova, P.H.Sokolovska, L.Švagre, K.Ķēbere.

Apbalvošanā spēlētājas katra saņēma diplomu un komanda - lielu konfekšu kasti.

Gatavosimies cītīgi Ziemas un Pavasara kausiem.

Trenere M.Sakārne

Vairāk bildes skatīt šeit...

Florbols 6.-7.klašu komandām Vidrižos 20.11.2018

Florbols 6.-7.klašu komandām Vidrižos

13.novembrī uz Vidrižu sporta halli devās 6.-7.klašu meiteņu un zēnu komandas. Meitenēm 6 komandas, zēniem - 5. Meitenēm pirmā uzvara pret Ozolmuižas komandu (1:0). Zēniem ļoti interesanti izvērtās cīņas un neparedzēts gala iznākums. Visām 3 komandām - Ainažu, Ozolmuižas un Liepupes punktu un vārtu attiecības vienādas. Pat „bulīšu” sitieni noveda pie vienāda iznākuma. Laika ietaupījuma dēļ -notika izloze. Komandu kapteiņi vilka lozes - 1.un 2. vieta turpina cīņas par vietām, 3. - neturpina. Liepupe izvilka nr.3!!! Žēl,bet tāds reizēm ir sports. Paldies zēniem par cīņas sparu.Komandā spēlēja - Emīls Zvejnieks (vārtsargs), Miks Magone (kapteinis), Artūrs Nipers, Kevins Pertokaitis, Adrians Šņore, Emīls Pīpkalējs un Rūdolfs Ķirsis.

Meitenēm zaudējums Pāles komandai (0:2), tālāk lika cīnīties par 3.vietu pret Viļķenes komandu. Mazliet pietrūka… Arī 4.vieta godājama. Komandā spēlēja Betija Āboltiņa (vārtsargs, kapteine), Dace Ozoliņa, Patrīcija Kola, Alisija Medvedeva, Amanda Sarkisjana, Marija Trezune, Linda Lavrenova, Sintija Malofeja un Taīda Kalniņa.

Līdzi juta sporta skolotāja Mārīte

MŪSU VOLEJBOLISTES - SUDRABA MEDAĻNIECES VALSTĪ 19.11.2018

MŪSU VOLEJBOLISTES - SUDRABA MEDAĻNIECES VALSTĪ

Ar finālsacensībām Limbažos 16. un 17. novembrī, savu dalību Latvijas volejbola federācijas “Kausa izcīņā” noslēdza arī U-14 (2005.g. dz. un jaunākas meitenes). Par 1.-6. vietu cīņai gatavas bija volejbolistes no Madonas, Aizkraukles, Daugavpils, 2 komandas no Rīgas volejbola skolas un limbažnieces.

Visas komandas bija spēkos ļoti līdzīgas, tāpēc arī gandrīz visas spēles noslēdzās 3. Setos (šīs meitenes spēlē līdz 2 setu uzvarai).

Pirmā spēle mūsu meitenēm bija ar Madonas vienaudzēm, spēle ļoti nervoza, bet rezultātā laimīga uzvara ar 2:0. Nākamā spēle ar vienu no Rīgas komandām, arī šajā spēlē bijām pārākas, uzvara ar 2:1. Pirmās dienas spēles noslēdzām ar cīņu pret ambiciozo Aizkraukles sporta skolas komandu: ļoti sīvā cīņā tomēr izdevās uzvarēt ar 2:1.

Otrajā dienā stājāmies pretī Daugavpils meitenēm, un arī uzvara ar 2:1.

Pat nespējām pašas noticēt, bet pēdējā spēle pret otru Rīgas komandu bija cīņa par zeltu un kausu. Mums nebija neviens zaudējums un arī rīdziniecēm neviens.

Meitenes bija ļoti mobilizējušās un tik ļoti gribējās izcīnīt kausu, ka pirmo setu itin viegli noslēdzām savā labā, otrajā setā, kā pa celmiem, dažas kļūdiņas un zaudējums.

Trešais: izšķirošais sets - būt vai nebūt. Rezultāts mainījās gan vienai komandai par labu, gan otrai, taču seta izskaņā ļoti sāpīgs zaudējums 14:16, tomēr nācās piekāpties Spēcīgajai Rīgas volejbola skolas komandai. Tātad Latvijas volejbola federācijas “Kausa izcīņā” Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas meitenes izcīnīja sudraba medaļas.

Komandā spēlēja : Tīna Graudiņa, Emīlija Rudzīte, Adriana Trušinska, Justīne Semjonova, Agija Zeiļuka, Betija Āboltiņa, Anete Kalniņa, Dace Ozoliņa un Amanda Sarkisjana. Paldies meitenēm par cīņassparu un pozitīvām emocijām, ko sagādāja savām trenerēm Intai Mežgailei un Mārītei Sakārnei, gan sporta skolas vadībai, gan saviem vecākiem, gan skatītājiem.

Sporta skolotāja Mārīte

FLORBOLS VIDRIŽOS 8.-9.KLAŠU KOMANDĀM 16.11.2018

FLORBOLS VIDRIŽOS 8.-9.KLAŠU KOMANDĀM

6.novembrī Vidrižu sporta hallē pulcējās 7 zēnu un 5 meiteņu komandas florbola spēlei. Liepupes skolas meitenes spēlēja 4 spēles. Dramatiskāka izvērtās pirmā spēle,  kad spēles pamatlaiks pret Viļķenes meitenēm beidzās 0:0. ”Bulīšos”meitenēm nodrebēja roka un zaudējums 0:1( iegūstot 1 punktu par zaudējumu). Pārējās spēlēs meitenes pārrunāja spēles taktiku, nolēma- cīņa līdz galam. Tas arī piepildījās, vinnējot Umurgas un Ozolmuižas meitenes ar 3:0, Pāles azartiskās meitenes ar 2:1.Ar 10 izcīnītiem punktiem meitenes nopelnīja Zelta medaļas un Kausu.

Komandā spēlēja K.Mauliņa, M.Šņore, M.Bērza, Z.Bondare (super vārtsargs!), A.Ozoliņa, K.Gūtmane un S.E.Andersone.

Zēni spēlēja A apakšgrupā, vinnējot Ozolmuižas zēnus 7:0, Vidrižus 4:0,bet zaudējot Umurgas puišiem, finālā jācīnās par 3.-4.vietu. Ilgā gaidīšana starp spēlēm puišus emocionāli „iemidzināja” un tikai 0:1 zaudējums mūsu zēnus ierindoja 4.vietā. Neskumsim, jo katrs spēlētājs „izlika” sevi visās spēlēs, lai uzvarētu.

Komandā spēlēja R.O.Gaigals, K.Bērziņš, M.Krūzkops, J.V.Gaigals, R.Martinsons, M.R.Bondars, E.Pavlovskis, I.Dubults, E.K.Zvejnieks, M.Vilde (vārtsargs).

Sporta skolotāja Mārīte

2019 (1)