·  Nodarbību saraksts

<< Septembris 2018 >>

FUTBOLS STAICELĒ 19.09.2018

FUTBOLS STAICELĒ

18.septembri daudzi Liepupes pamatskolas skolēni aizvadīja Staiceles futbola laukumos. Izmainot vēsturi pie B grupas zēniem startēja arī 9.klašu meiteņu komanda (tikai vārtsargs - Viktors Turkovs). Nebija viegli spēlēt un mēģināt apspēlēt trenētus jauniešus. Tomēr Madarai Šņorei, piepalīdzot pārējām meitenēm izdevās bumbu raidīt Vidrižu komandas vārtos. Tās bija meiteņu un visu klātesošo emocijas! Beigu rezultāts tomēr 1:1. Patīkami apsveikumi arī no Limbažu- Salacgrīvas novadu sporta skolas vadības par drosmi, uzdrīkstēšanos un azartisku cīņu!

Komandā spēlēja K.Mauliņa, M.Šņore, Z.Bondare, M.Bērza, A.Ozoliņa, S.E.Andersone.

Zēniem nesmaidīja veiksme, pietrūka ticība sev, pieredze un tieši futbolista sagatavotība stājoties pretī trenētiem jauniešiem. Tie, kuri dara arī kļūdās un no kļūdām mācās.

Komandā spēlēja: J.Krūmiņš un M.Vilde - vārtsargi, M.R.Bondars, I.Dubults, J.V.Gaigals, D.F.Baumanis, R.Martinsons, K.Bērziņš.

C grupas meitenēm grupā 5 komandas. Arī viņām veiksme nebija sabiedrotā, kaut arī spēles bija ļoti azartiskas un spraigas. Uzbrukumā labi darbojās A.Sarkisjana, L.Lavrenova, D.Ozoliņa, aizsardzībā - S.Malofeja un T.Kalniņa. Pārliecināta vārtos bija B.Āboltiņa.

Pavadītā diena katram lai paliek pārdomām - kā bija, ko varēju labāk un ko darīt, lai būtu labāk!

Ar futbolistiem kopā bija sporta skolotāja Mārīte

Vairāk bilses skatīt šeit...

„Limbažu KAUSA” izcīņa jaunajām volejbolistēm 17.09.2018

„Limbažu KAUSA” izcīņa jaunajām volejbolistēm

5.septembrī Limbažu hallē sacentās 2007.-2006.g.dzimušas jaunās volejbolistes. Limbažu-Salacgrīvas sporta skola startēja ar divām komandām. Vēl uzaicinājumam atsaucās Gulbenes BJSS. Pirmā pieredze spēlēs bija Liepupes meitenēm. Meitenes attaisnoja treniņos un nometnē ieliktās prasmes un izcīnīja sudraba medaļas. Katrai meitenei tika arī Lielezera maiznīcas pīrādziņš un saldais groziņš. Ar prieku par paveikto un patīkamu nogurumu meitenes vēlā pēcpusdienā devās mājās.

Paldies Lindas Lavrenovas  mammai Ilzei par meiteņu vizināšanu un pārējiem vecākiem, kuri juta līdzi un sagaidīja meitenes pēc spēlēm.

Komandā spēlēja: Marija Luīze Trezune, Sintija Malofeja, Linda Lavrenova, Ieva Rudzīte, Taīda Kalniņa, Amēlija Gusakova, Linda Švagre, Paula Hannete Sokolovska.

Trenere Mārīte

Vairāk bildes skatīt šeit…

VOLEJBOLISTES BALLĒJAS PAVASARĪ 31.05.2018

VOLEJBOLISTES  BALLĒJAS  PAVASARĪ

25.maijā rezumējums un pateicība volejbolistēm par sezonu. Visas 14 meitenes bija sagatavojušas priekšnesumus - gan individuāli, gan pa grupiņām. Tik emocionāli un pārsteidzoši priekšnesumi visus priecēja. Trenere pateicībā katrai meitenei dāvāja puķu sīpolus, kuri vasarā uzziedot liks atcerēties viņu.

Arī sagatavotās atrakcijas bija meitenēm interesantas. Par ballītes programmas sagatavošanu PALDIES Sintijai un Ievai. Par mūziku rūpējās Betija.

Našķi bija kolosāli, tie zuda ātri.

Noslēgumā vēl sportiskas aktivitātes svaigā gaisā - pludmales volejbola laukumā un skolas apvidū.

Paldies meitenēm par ballīti un gatavosimies vasaras sezonai!

Trenere Mārīte

Robotikas pulciņš sacensībās Piņķos 22.05.2018

Robotikas pulciņš sacensībās Piņķos

Liepupes vidusskolas jaunākie Robotikas pulciņa dalībnieki, 3. klases skolēni Haralds Krastiņš un Daniels Gricāns Piņķu starptautiskajā skolā piedalījās pirmajā mehanizētajā un programmētajā FIRST LEGO League Jr modeļu būvē-izstādē.

Šīs sezonas izaicinājums bija AQUA Adventure -ūdenssūkņa būve, kas iebūvēta lego maketā, tika pētīts kā ūdens tiek izmantots mājā, pilsētā, kā darbojas apūdeņošanas sistēmas, kā ūdens tiek attīrīts. Ūdens sūkni darbināja LEGO Education WeDo programmēts robotiņš, kas lika griezties motoram. Darba gaita tika dokumentēta inženierijas piezīmju grāmatiņā (foto materiāli.) Mūsu puiši bija malači, interese bija liela gan no bērnu, gan pieaugušo vidus. Stāstīt un rādīt vajadzēja latviešu, krievu un angļu valodās. Ir ļoti svarīgi mācīties strādāt komandā, attīstīt pašvērtējumu, zināšanas un dzīves prasmes. Pasākums notika sestdienā, tādēļ liels paldies par atbalstu vecākiem, Liepupes vidusskolas direktorei Artai Rubezei par sarūpēto transportu.

Pulciņa vadītāja, fizikas skolotāja Rita Gulbe

VIEGLATLĒTIKAS SACENSĪBAS 1.- 5. KLASEI 22.05.2018

VIEGLATLĒTIKAS SACENSĪBAS 1.- 5. KLASEI

15.maijā Limbažu stadionā sacentās 3 grupu vieglatlēti- 2010.g, 2008.-2009.g un 2005.- 2006.g. dzimuši. Mūsu skolu pārstāvēja 14 vieglatlēti no 2.- 5.klasei.Paldies, ka laiks bija ļoti saulains un silts, tāpēc arī rezultāti sasniegti augstāki nekā aukstā laikā.

Izcīnījām 7 medaļas, kas ir ļoti labs rādītājs starp vieglatlētiem, kuri trenējas diendienā.

Jaunākā grupa arī uzrādīja ļoti labus rezultātus, bet šoreiz pie SUDRABA  medaļas tika

LINDA ŠVAGRE- bumbiņas mešanā

Ļoti labi rezultāti LEONORAI PAVLOVSKAI, DIĀNAI MALOFEJAI, VIESTURAM PRIEDEM,  ALEKSIM KURMIM, DANIELAM GRICĀNAM un MARKUSAM  KRASTIŅAM.

Vecākā grupā( 2005.-2006.g) medaļas izcīnīja

TAĪDA KALNIŅA- ZELTS 200m, BRONZA- tāllēkšanā

LINDA LAVRENOVA- BRONZA – 600m

LAURA ŠKAPARE- ZELTS 60m

NAMEJS PRIEDE- SUDRABS- 60m, SUDRABS-  200m.

Stafetes komanda SINTIJA, LAURA, NAMEJS un NORMENS izcīnīja 2.VIETU 4 X 100m stafetē.

Augsti sasniegumi arī MARIJAI LUĪZEI TREZUNEI, SINTIJAI MALOFEJAI un NORMENAM  TREKTERIM.

Paldies bumbiņas mešanas tiesnešu brigādei no 8.klases- Zanei B., Kristiānai M., Kalvim B. un Arturam K.

Līdzi juta, visus atbalstīja un priecājās sporta skolotāja Mārīte

2018 (29)
2017 (44)