<< Oktobris 2018 >>

Putras diena 8.klasē 16.10.2018

Putras diena 8.klasē

Audzināšanas stundā bijām sagatavojuši dažādas prezentācijas. Arī “Veselīgs dzīvesveids”. Apstiprinājām to praktiski, vārot auzu putru, kuru katram (paciņu) iedalīja projekta koordinatore D.Krūze. Pieliekot putrai vēl līdzpaņemto ievārījumu vai medu - garšoja lieliski.

Kopā ar klasi putru baudīja arī audzinātāja Mārīte

Vingrošana visiem 03.10.2018

Ceturtdienās 17.50 - 19.00

"Tautas sports"

jeb vingrošana visiem bez vecuma ierobežojuma

vada Māris Bergšteins

BEZ MAKSAS!

Pasākumu plāns oktobrim 02.10.2018

Pasākumu plāns oktobrim

Datums

Pasākums

Laiks

Atbildīgais

1.

Skolā viesojas Anna Žīgure

I.Broka

4.

Latvju rakstu darbnīca “Darināsim spēka jostu!”

B.Dobele, S.Boka, sākumskolas skolotāji

Skolotāju diena

Direktore PII vadītāju kursos Limbažos. Noslēguma nodarbība

Skolēnu domes pārsteigums Skolotāju dienā

Skolēnu dome

Skolas dzimšanas diena – manai skolai 37

Visu dienu

11.

Direktore “Erasmus” KAA kursos Rīgā

11.

BTA kursi Limbažos – “Bērnam draudzīgs bērnudārzs”

12.

16.

24.

25.

Vērtību dimensija kompetenču pieejas īstenošanā mācību un audzināšanas darbā. Limbaži

13.

Mazpulks dodas  uz Vidzemes novada Rudens projektu forumu Smiltenē

B. Mantiņa

18.

Karjeras projekta brauciens 6.-9.klasēm uz Jēkabpili – Novikontas jūras koledža, Sēļu sēta – “seni amati” apmeklējums

Mazpulku pasākums sadarbībā ar LLKC

B.Mantiņa

19.

Sākumskolas skolēni noskatīsies Leļļu teātrī izrādi “Koko un Riko”

Daiga Krūze

19.

Noslēguma pasākums radošo darbu konkursam

Sadarbībā ar Duntes tautas namu

23.

Tehniskā personāla BTA kursi aktu zālē. Lektore Inese Āre (8h)

26.

Pirmsskolas pedagogi kursos Salacgrīvā “Kā mācīt bērnu mācīties”. Lektors S.Kraukle

22.-26.

Skolēnu rudens  brīvlaiks

10.-12.

Putras dienas

Sākumskolas, pirmsskolas skolotāji

Skolas pasākumu plānu gadam skatīt šeit... (pdf fails)

Miķeļdiena Rūķu namā 01.10.2018

Zīles krīt paukšķēdamas,
Āboli būkšķēdami,
Lietus grabina pie loga rūts,
Un čab dzeltenās rudens lapas,
Dzērves debesīs aizkliedz vasaru...
Tas liecina Miķeļu laiks ir klāt.

Rūķu nama 4-gadīgo bērnu grupiņa no 25.-28. septembrim atzīmēja Miķeļus  -rudens ražas laiku.

Nedēļas sākumā bērni kopā ar vecākiem izveidoja dažādus veidojumus no rudens veltēm, kurus izlikām izstādē grupiņas telpās.

Nedēļas garumā darbojāmies, izzinājām, mācījāmies par to, kas izaug mūsu dārzos. Bērniem bija iespēja aptaustīt, apskatīt, pasmaržot un pat pagaršot vairāk nekā desmit dažādus dārzeņus, kurus sagādāja audzinātāja un auklīte Ieva. Dārzeņu degustācijā bērniem visvairāk garšoja burkāni, bet kālis bija nepazīstamo dārzeņu grozā.

Ciemojāmies arī pie Rūķu nama mazākajiem bērniem, lai kopīgi ietu rotaļās un nodziedātu  rudens dziesmas, kuras sagatavoja kopā ar skolotāju Solveigu. Kopīgi minējām mīklas, kuras bija sagatavojušas Rūķu nama audzinātājas.

Par spīti tam, ka rudens vēji aizpūta elektrību, Miķeļu nedēļa pavadīta godam.

4-gadīgo bērnu grupiņas audzinātāja Liene

Mini mīklu, Miķelīti 01.10.2018

Mini mīklu, Miķelīti –

šāds nosaukums bija dots Liepupes pamatskolas 1.-4.klašu un 5 un 6 gadīgo bērnu kopīgajam pasākumam 28.septembrī par godu Miķeļdienai.

Dziesmas par Miķeļu tradīcijām senos laikos un rudens jokiem arī mūsdienās bērni bija iemācījušies dziedāt un izspēlēt kopā ar skolotāju Solveigu.

Tradicionālo latviešu folklorā sakņoto mīklu minēšana un zīmēšana sākās jau nedēļu iepriekš katrā klasē. Izstādi kuplināja arī individuāli radošie darbiņi no dārzeņiem un citām rudens veltēm. Par izdomu un patstāvību uzslava Esterei un Elīzei (1.klase), Valdim, Armandam un Artūram (3.klase), Viesturam un Keitai (4.klase), kā arī pirmsskolniekiem Andrijam un Agrim.

Skolotāja Ramona vadīja minēšanu, kur jāliek lietā mēle un deguns, lai atpazītu veselīgos dārzeņus – degustāciju. Visvieglāk bija noteikt burkāna un paprikas garšu, bet, izrādās, daži bērni nekad nebija nogaršojuši kāli un rutku! Lai visiem zināšanas papildinās arī šajā mācību gadā, skolotāja katram bija izaudzējusi Laimes pupu, ko nopelnījām jautrā rotaļā.

Piemērotu cienastu svinētājiem bija sagādājusi skolas direktore – mielojāmies ar Lielezera maiznīcas svētku raušiem un medu. Oktobrī skolēni piedalīsies Putras programmā un turpinās iepazīties ar veselīgiem produktiem.

Sākumskolas skolotāja Sandra Zaķe

Liepupes mazpulcēnu projektu gada izvērtējums - rudens darbu skate 28.09.2018

Pirmdien, 1. oktobrī plkst. 14 00  302.kabinetā

Liepupes mazpulcēnu projektu gada izvērtējums - rudens darbu skate

Visi kopā izvērtēsim vasarā paveikto, projektu mapēs ierakstīto, runāsim gan par veiksmēm, gan piedzīvotajām grūtībām realizējot projektus.

Tiks izvirzīti kandidāti Vidzemes reģiona Mazpulku projektu Forumam Smiltenē 13. oktobrī.

No autora līdz grāmatai 28.09.2018

No autora līdz grāmatai

KAS IR Zvaigzne ABC? Ko dara TIPOGRĀFIJĀ?

Kāds ceļš jāveic, lai no autora grāmata nonāktu pie lasītāja?

Šos un citus jautājumus noskaidrojām ekskursijā uz Rīgu 26.septembrī.

Pasākums notika projekta „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Liepupes pamatskolas 1.-5.klašu skolēni apmeklēja apgādu Zvaigzne ABC. Tur spēles veidā iepazinās ar grāmatas tapšanas gaitu, uzzināja, ko dara redaktors, korektors, maketētājs un citi šajā darbā iesaistīto profesiju darbinieki. Skolēni apmeklēja arī tipogrāfiju, vairumtirdzniecības bāzi un apgāda veikalu. Vērotais lika saprast, cik liels darbs tiek ieguldīts grāmatas tapšanā un dažam arī pārvērtēt, kā izturēties pret grāmatu ikdienā,.

3.klases skolēni jauniegūtās zināšanas uzreiz nākošajā dienā praktiski izmantoja latviešu valodas stundā, veicot sava radošā darba teksta uzmetumu un tīrrakstu.

Sākumskolas skolotāja Sandra Zaķe

Tikšanās ar rakstnieci Annu Žīguri 28.09.2018