<< Novembris 2018 >>

eTwinning 20.03.2018

Projekta „Ēdam atbildīgi!” darba plāns 2017./2018.m.g. 02.10.2017

Projekta „Ēdam atbildīgi!” darba plāns 2017./2018.m.g.

Septembris

1.Ekopadomes 1.sēde, ekopadomes veidošana. Atbildīgā skolas koordinatore I.Janiša.

2.Projekta "Ēdam atbildīgi!" 1. sanāksme (23.augusts) Rīgas dabaszinību skolā.Atbildīgā skolas koordinatore I.Janiša.

3. Vides novērtējuma pētījums.Atbildīgie - ekopadomes locekļi.

4. Projekta "Ēdam atbildīgi" stenda izveide.Atbildīgais - ekopadome.

Oktobris

1. Ekopadomes 2.sēde - vides novērtējuma analīze un izvērtēšana.Atbildīgā skolas koordinatore I.Janiša.

2. Vides kodeksa izstrāde. Atbildīgais - ekopadome.

3. Skolēnu un viņu ģimenes anketēšana projekta "Ēdam atbildīgi!" ietvaros. Atbildīgais - ekopadome.

4. "Auzings" - putras diena skolā.Atbildīgais - ekopadome.

5. "Pārtikas diena - 16.oktobris" aktivitātes.Atbildīgais - ekopadome.

6. Iglītojoši informatīvā nodarbība - "Trauki pārtikas produktu kvalitatīvai uzglabāšanai". Atbildīgais - skolas daktere A.Līduma.

Novembris

1. Rīcības dienas 2017 - iepirkuma maisiņu izgatavošana. Atbildīgais - ekopadome.

2. Mārtiņtirgus skolā.Atbildīgais - ekopadome.

3. Projekta "Ēdam atbildīgi!" 2. seminārs Rīgā.Atbildīgā skolas koordinatore I.Janiša.

Decembris

1. Ziemassvētku našķu darbnīca "Saldumi bez e-vielām un konservantiem". Atbildīgais - mājturības skolotāja S.Vergina un ekopadome.

2. Pārtikas iepakojums, fasēšana, trauki uzglabāšanai. Atbildīgais - skolas daktere A.Līduma.

Janvāris

1. Atkārtots pētījums par atkritumu daudzumu skolas ēdnīcā un mājsaimniecībā. Atbildīgais - ekopadome.

2. Diena bez gaļas.Atbildīgais - ēdnīcas vadītāja J.Kohane un ekopadome.

3. Veselīga uztura meistarklase. Atbildīgais - ekopadome.

Februāris

1. Eko zināšanu olimpiāde "Ēdam atbildīgi!". Atbildīgais - ekopadome.

2. Nodarbība "Bioloģiskā saimniecība un eko produkti". Atbildīgais - bioloģiskās saimniecības vadītāji un ekopadome.

Marts

1.    Latviešu iemīļotie ēdieni - liepupiešu populārāko ēdienu recepšu grāmatas veidošana valodu mācību stundās. Atbildīgais - valodu priekšmetu skolotāji (latviešu, angļu un krievu valodās).

Aprīlis

1. Garšvielu darbnīcas. Atbildīgais - ekopadome.

2. "Garšīgie likumi" prezentācijas. Atbildīgais - ekopadome.

Maijs

1. Projekta "Ēdam atbildīgi!" kopsavilkums un noslēguma aktivitātes, konkursi. Atbildīgais - ekopadome.

2. Ābeļu stādīšana projekta "Ēdam atbildīgi!" ietvaros. Atbildīgais - ekopadome un skolas koordinatore I.Janiša.

eTwinning 16.11.2016

Par projektu

We teach German and English and we want to involve our class in a project that will enable our students to interact in two different languages with other cultures.

They will introduce themselves, use all the basics they have learnt in class to communicate with other students.

Our project involves many different activities and the topics would be the following:
- presentation
- family
- hobbies
- food
- Christmas

It could lead to these realisations:
- create a magazine, a booklet of recipes, exchange letters...

MĒRĶI

They will be able to easily communicate with the other learners from other countries from all over the world.
They will be able to explore new cultures via using the foreign language and basic stuructures they have learnt during their language classes.
They will be able to introduce their culture, their tradiions all above that they will be able to talk about themselves without hesistating in using the language.

DARBA PROCESS

We want them to be collaborative and innovative while in this project. We will workwith the students between 10 and 12. We want them to encourage their students in writing mails , speaking via interactive portals.
We want them to be in touch once a week. Our project will being on the first week of October and we want it last till May. Because in this process our newly learned and acquired students will be exploring and learning new things like cultures , other life styles, new hobbies from each other.

PAREDZAMIE REZULTĀTI

We want to make some booklets about traditions, some recipe books the students' own traditional food, photo album consisting of the photographs of the students' own life styles (maybe).

eTwinning Label 16.11.2016

2018 (1)